top of page

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jakie informacje zbieramy?

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do łączenia komputera z Internetem; adres e-mail; informacje o komputerze i połączeniu. Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i zbierania informacji o sesji, w tym czasu odpowiedzi strony, długości wizyt na niektórych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do przeglądania poza stroną. Zbieramy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, komunikację), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Polityka prywatności: Tekst

Jak zbieramy informacje?

Kiedy przesyłasz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, w ramach procesu zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko oraz adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z konkretnych powodów wymienionych powyżej.

Polityka prywatności: Tekst

Dlaczego zbieramy takie dane osobowe?

Zbieramy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:

  1. Aby zapewnić i obsługiwać Usługi;

  2. Aby zapewnić naszym Użytkownikom bieżącą pomoc i wsparcie techniczne;

  3. Aby móc kontaktować się z naszymi Odwiedzającymi i Użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług i wiadomości promocyjnych;

  4. Aby tworzyć zagregowane dane statystyczne i inne zagregowane i/lub wywnioskowane Informacje nieosobowe, które my lub nasi partnerzy biznesowi możemy wykorzystać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług; 

  5. Aby przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów i regulacji.

Polityka prywatności: Tekst

W jaki sposób przechowujemy, wykorzystujemy, udostępniamy i ujawniamy dane osobowe odwiedzających naszą witrynę?

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com udostępnia nam platformę internetową, która pozwala nam sprzedawać Ci nasze produkty i usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych Wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

Polityka prywatności: Tekst

Jak komunikujemy się z odwiedzającymi naszą witrynę?

Możemy skontaktować się z Tobą, aby rozwiązać spór, pobrać należne opłaty lub należne pieniądze, zbadać Twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, wysłać aktualizacje dotyczące naszej firmy lub w inny sposób w celu skontaktowania się z Tobą w celu wyegzekwowania obowiązujących przepisów krajowych oraz wszelkich umów, które możemy mieć z Tobą. W tych celach możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

Polityka prywatności: Tekst

Jak odwiedzający naszą witrynę mogą wycofać swoją zgodę?

Jeśli nie chcesz, abyśmy dalej przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem bomboszdronemapping@gmail.com lub wyślij nam wiadomość na adres: Robert Bombosz Drone Mapping ul. Jana Heweliusza 11/819, 80-890 Gdańsk.

Polityka prywatności: Tekst

Aktualizacje polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i/lub ujawniamy to.

Polityka prywatności: Tekst

Pytania, a nasze dane kontaktowe

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć jakiekolwiek dane osobowe, które posiadamy o Tobie, możesz skontaktować się z nami pod adresem bomboszdronemapping@gmail.com lub wysłać do nas wiadomość na adres: Robert Bombosz Drone Mapping ul. Jana Heweliusza 11/819, 80-890 Gdańsk.

Polityka prywatności: Tekst
bottom of page